RWS Marianka

RWS Marianka
RWS Marianka powstał z inspiracji ideą Rolnictwa Wspieranego przez Społeczność. Uprawy w RWS Marianka dedykowane są społeczności skupionej wokół naszego gospodarstwa. Chcemy by członkowie naszego RWS-u mieli dostęp do ja...


Więcej

RWS Marianka powstał z inspiracji ideą Rolnictwa Wspieranego przez Społeczność. Uprawy w RWS Marianka dedykowane są społeczności skupionej wokół naszego gospodarstwa. Chcemy by członkowie naszego RWS-u mieli dostęp do jak największej różnorodności świeżych warzyw, pochodzących z jednego i co najważniejsze, godnego zaufania źródła.
Jesteśmy certyfikowanym gospodarstwem ekologicznym. Uprawiamy warzywa na stałych zagonach (poletkach), których nie orzemy i nie ubijamy ciężkim sprzętem. Zdecydowaną większość prac wykonujemy ręcznie. Powierzchnia uprawy warzyw wynosi łącznie ok. 1 ha i wygląda jak ogródek w większej skali.

Gospodarstwo znajduje się we wsi Marianów (woj. łódzkie). Nasze warzywa dostarczamy w oparciu o model RWS (Rolnictwo Wspierane Społecznie).
W sezonie 2021 zaplanowaliśmy 24 cotygodniowe dostaw.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszej grupy odbiorców i rozpocząć tym samym przygodę z RWS-em skontaktuj się z nami pod adresem: marianka.rws@gmail.com
Kasia i Marcin
RWS Marianka


Mniej

RWS Marianka, Marianów 10, 26-337 Aleksandrów

Produkty