ODBIORY ODBYWAJĄ SIĘ ZAZWYCZAJ piątek 0900 - 1900

VEGAN

Kupuj dobre, w 100% sprawdzone wegańskie produkty w jeszcze lepszych cenach – dołącz do naszej ogólnopolskiej Grupy Zakupowej i zacznij jeść zdrowo każdego dnia. Zapraszamy!
O NAS
ZASADY NASZEJ GRUPY ZAKUPOWEJ

Aby zrobić zakupy w naszej grupie musisz być zarejestrowany na portalu kooperatywni.pl.
Kliknij na dołącz do grupy jeśli chcesz kupować w naszej grupie lub na zarejestruj się aby potem wybrać inną grupę.

Dołącz do grupy Zarejestruj się

Dostawcy w Grupie Zakupowej

Besymbio Chemia i kosmetyki

Z doświadczenia wiem jak trudno znaleźć produkty naprawdę bezpieczne dla delikatnej, skłonnej do podrażnień skóry, a jednocześnie takie, które byłyby łagodne dla alergików, osób z atopową skórą oraz d...

Bio Food Napoje

Przetwórnia Żywności Ekologicznej Bio Food skoncentrowana jest na produkcji wysokiej jakości ekologicznych soków z warzyw kiszonych oraz przetworów z warzyw i owoców oraz na ekologicznych syropach, o...

Bombus i Bombus BIO Cukiernia

BOMBUS to zdrowe i smaczne batony energetyczne wykonane tylko z nielicznych składników najlepszej jakości. W ich składzie nie znajdziesz dodatku cukru ani konserwantów, nie zawierają także glutenu ani...

CIBI Cukiernia

CIBI to ekologiczne bezglutenowe chrupki dla dzieci i dorosłych. W naszej ofercie znajdziesz wiele smaków opracowanych wyłącznie z naturalnych składników - bez dodatku laktozy, soli i cukru.

CLEARSPRING Inne

Clearspring to firma rodzinna, która od ponad 25 lat wytwarza autentyczne, ponadczasowe japońskie specjały i wyśmienite organiczne potrawy, wykorzystując tradycyjne metody.

Dobra Kaloria Produkty sypkie

Ekoprodukt to rodzinna marka która powstała z pasji do zdrowego stylu życia. Posiada w swojej ofercie wysokiej jakości żywność ekologiczną, naturalne suplementy diety czy produkty bezglutenowe.

Ecomil Napoje

Wiodąca marka w Europie w kategorii ekologicznych napojów migdałowych. Eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów świata. Produkty EcoMil są organiczne, roślinne, bez laktozy i składników pochodzeni...

ECOVER Środki czystości

Belgijski producent naturalnych środków czystości. W ofercie znajdziecie delikatne dla środowiska ale skuteczne płyny do czyszczenia, płyny do naczyń, środki do zmywarki oraz środki do prania.

Ekojabłonka Warzywa i owoce

Gospodarstwo sadownicze znajdujące się we wsi Rembertów niedaleko Tarczyna. W ofercie znajdują się czereśnie, wiśnie, gruszki, jabłka, śliwki, orzechy włoskie i soki tłoczone na zimno bez konserwantów...

EkoWital Produkty sypkie

Jesteśmy na rynku już od 2001 roku. Zajmujemy się dystrybucją i importem produktów ekologicznych i naturalnych. W swojej ofercie mamy całą gamę produktów spożywczych od soków i syropów po przekąski.

English Tea Shop Produkty sypkie

Kochamy dobrą herbatę. Orzeźwiająca, mocna lub kojąca... nasza miłość do herbaty napędza wszystko, co robimy: od mieszania w naszej własnej fabryce na Sri Lance, aż po świeżo parzoną filiżankę.

Eureko Produkty sypkie

Eureko to marka ekologicznych produktów, wśród których znajdziemy m.in. bakalie, orzechy oraz wafle zbożowe. Produkty marki to wysokiej jakości specjalności wykonane dobrych ekologicznych produktów.

I LOVE HUMMUS Garmażeria

I LOVE HUMMUS proponuje ludziom możliwość zdrowszego odżywiania się, lepszego samopoczucia i równowagi poprzez ofertę wysokiej jakości, smacznych i pełnowartościowych produktów.

In Campagna - inne Inne

Jesteśmy rolnikami i rzemieślnikami z sektora rolno-spożywczego, mocno związanymi z naszym terytorium. Uprawiamy ziemię na Sycylii, zbieramy jej najcenniejsze owoce, przetwarzamy je i konserwujemy.

In Campagna - owoce Warzywa i owoce

Jesteśmy rolnikami i rzemieślnikami z sektora rolno-spożywczego, mocno związanymi z naszym terytorium. Uprawiamy ziemię na Sycylii, zbieramy jej najcenniejsze owoce, przetwarzamy je i konserwujemy.

IOSSI Chemia i kosmetyki

Naturalne i organiczne oleje i masła, olejki eteryczne i samodzielnie przygotowane ekstrakty roślinne, których komponenty pochodzą zarówno z rodzimych łąk jak i najdalszych zakątków świata.

Kiełki, Zioła Warzywa i owoce

Spółka opiera swoją działalność na wieloletnich doświadczeniach Gospodarstwa w uprawie warzyw, świeżych ziół przyprawowych oraz produkcji świeżych kiełków warzywnych, które od wielu lat cieszą się zau...

La Selva Inne

LaSelva położona w południowej Toskanii, od 1980 roku zajmuje się uprawą warzyw i owoców ekologicznych. Na powierzchni około 664 ha uprawiane są nie tylko warzywa, owoce, ale także zboża i mieszanki p...

Naturavena Produkty sypkie

NaturAvena jest jednym z krajowych liderów produkujących ekologiczną i naturalną żywność, podążającą za trendami żywieniowymi i wskazaniami dietetyków.

Pięć przemian i inni Produkty sypkie

Pięć Przemian to zdrowa i smaczna żywność - produkty bez cukru i bezglutenowe, w tym własne konfitury. Marka powstała z myślą o zdrowym odżywianiu według zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Produkty Klasztorne Produkty sypkie

Produkty Klasztorne to stale poszerzająca się kolekcja najwyższej jakości wyselekcjonowanych artykułów spożywczych, w tym m.in. makaronów, serów, przetworów.

REMBOWSCY Napoje

Najwyższej jakości soki i syropy produkowane w tradycyjny sposób. Zasmakuj zdrowia z nami! Bogata oferta naturalnych soków i syropów. Zdrowe i smaczne składy. Kupuj u nas!

Super Fudgio Cukiernia

Wyjątkowy produkt na światowym rynku słodyczy. Super Krówka i Super Fudgio powstały z potrzeby pogodzenia umiłowania do słodkości oraz świadomego, zdrowego odżywiania.

Swoja Mąka Produkty sypkie

Od dziewięciu lat zajmujemy się sprzedażą mąk i produktów mącznych dobrej jakości. Wyszukujemy małych, nie przemysłowych producentów, przywozimy od nich towar, przepakowujemy i sprzedajemy. Zwracamy u...

Zakwasownia Garmażeria

Oferujemy wyjątkowe kiszonki, które mają prozdrowotne właściwości, np. kimchi, zakwasy z ekologicznych warzyw, np. z buraków, szoty antybiotyczne oraz inne zdrowe produkty z kuchni roślinnej.

Admini

Marek

Karolina Czuchaj

Dostawca Kooperatywni