Kooperatywa Notoeko NA RAZIE ZAWIESZONA!

Nasza kooperatywa działa na warszawskim Mokotowie. Jeśli chcesz do nas dołączyć - zapraszamy. Pamiętaj, aby dołączyć do naszej grupy na facebooku - znajdziesz nas pod nazwą Kooperatywa Notoeko.
O NAS
ZASADY NASZEJ GRUPY ZAKUPOWEJ

Aby zrobić zakupy w naszej grupie musisz być zarejestrowany na portalu kooperatywni.pl.
Kliknij na dołącz do grupy jeśli chcesz kupować w naszej grupie lub na zarejestruj się aby potem wybrać inną grupę.

Dołącz do grupy Zarejestruj się

Dostawcy w Grupie Zakupowej

BeePack - woskowijki Inne

BeePack to ręcznie wykonane opakowania (woskowijki) do przechowywania żywności. Używaj zamiast folii spożywczej i aluminiowej do pakowania i przechowywania pieczywa, przekąsek, kanapek, warzyw, owoców...

Czereśnie Warzywa i owoce

Czereśnie z małego eko-ogrodu. Czereśnie nie pryskane niczym. Bardzo dobre.

Ecobamboo Chemia i kosmetyki

Bambus jest naturalnym surowcem, wysokiej jakości uchwyt wykonany jest w całości z bambusa. Bambus cechuje się wysoką wytrzymałością, może sam emitować korzystne jony ujemne, które hamują bakterie w j...

ECOVER Środki czystości

Belgijski producent naturalnych środków czystości. W ofercie znajdziecie delikatne dla środowiska ale skuteczne płyny do czyszczenia, płyny do naczyń, środki do zmywarki oraz środki do prania.

Eko na Szerokim Nabiał

Gospodarstwo z certyfikatem ekologicznym, prowadzone przez Pana Wiesława Kalickiego. To prawdziwy pasjonat, który od kilku lat wyrabia doskonałe sery kozie - twarogowe oraz podpuszczkowe.

Ekojabłonka Warzywa i owoce

Gospodarstwo sadownicze znajdujące się we wsi Rembertów niedaleko Tarczyna. W ofercie znajdują się czereśnie, wiśnie, gruszki, jabłka, śliwki, orzechy włoskie i soki tłoczone na zimno bez konserwantów...

EkoWital Produkty sypkie

Jesteśmy na rynku już od 2001 roku. Zajmujemy się dystrybucją i importem produktów ekologicznych i naturalnych. W swojej ofercie mamy całą gamę produktów spożywczych od soków i syropów po przekąski.

Ghee - Palce lizać! Nabiał

Palce lizać! jest to jedyna w Polsce jednoosobowa działalność zajmująca się produkcją i sprzedażą masła klarowanego według indyjskiej receptury – ghee.

Jaja od Sławka Nabiał

Jajka od Pana Sławka to jajka od kur, które biegają wolno po dużym, zielonym terenie. Mają kurniki, ale są z nich regularnie wypuszczane na kilka hektarów łąki i chaszczy. Karmione bez dodatku sztuczn...

Klimeko - nabiał Nabiał

Klimeko to mała firma rodzinna przetwarzająca mleko od 1995 roku. Produkujemy wysokiej jakości produkty nabiałowe w oparciu o tradycyjne receptury i naturalne metody wytwarzania – rękodzieło.

Kosmetyki YOPE ME Chemia i kosmetyki

YOPE to kosmetyki do codziennej pielęgnacji ciała, których siła tkwi w naturze, oryginalnych zapachach i niezwykłym designie. YOPE to coś więcej - to emocje i przyjemność.

Kozia Polana Nabiał

Od wielu lat prowadzimy hodowlę kóz. Kozy wypasane są na naszych łąkach i pastwiskach zdala od dróg i miejskiego zgiełku.

La Selva Inne

LaSelva położona w południowej Toskanii, od 1980 roku zajmuje się uprawą warzyw i owoców ekologicznych. Na powierzchni około 664 ha uprawiane są nie tylko warzywa, owoce, ale także zboża i mieszanki p...

Maku Pracownia Szkła Inne

MAKU

Mamavege Garmażeria

Oferujemy bezglutenowe pierogi dla wegan, wegetarian i osób z ograniczeniami dietetycznymi, takimi jak nietolerancja glutenu i alergie pokarmowe. Nasze produkty są w 100% naturalne.

Nabiał z Secymina Nabiał

Gospodarstwo oferuje certyfikowane twarogi, jogurty, kefiry i śmietany produkowane z ekologicznego mleka. Gospodarstwo o powierzchni 10 ha istnieje już 40 lat.

Naturalis Chemia i kosmetyki

Prowadzę firmę, którą budowałam od podstaw i zajmuję się produkcją ręcznie robionych kosmetyków bez zbędnej chemii, które pielęgnują, a niektóre leczą naszą skórę dzięki naturalnym roślinnym składniko...

Pasieka Domańskich Inne

Witamy w pasiece Miody Domańskich w Ustanowie. Znajdziecie tu miód (w tym naszą specjalizację: nawłociowy), pyłek, pierzgę i propolis. Zapraszamy do miodowej oazy w samym centrum Krainy Jeziorki.

Pięć przemian i inni Produkty sypkie

Pięć Przemian to zdrowa i smaczna żywność - produkty bez cukru i bezglutenowe, w tym własne konfitury. Marka powstała z myślą o zdrowym odżywianiu według zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Pochlebnie Pieczywo

Rzemieślnicza piekarnia wypiekająca chleb tylko i wyłącznie na zakwasie.

Przetwolove Inne

Wychodzę z założenia, że dobre owoce i warzywa pochodzące z serdecznych upraw i gotowane na parze cudnie pachną i rewelacyjnie smakują. Tu naprawdę smak broni się sam, bo nie ma wyjścia!

Przetwory Pani Marii Warzywa i owoce

Pani Maria robi przetwory z warzyw z przydomowego ogródka, który znajduje się na podlaskiej wsi na skraju Puszczy Knyszyńskiej. Warzywa i owoce uprawiane są tradycyjną metodą, ręcznie, bez użycia jaki...

RWS Marianka Warzywa i owoce

RWS Marianka powstał z inspiracji ideą Rolnictwa Wspieranego przez Społeczność. Uprawy w RWS Marianka dedykowane są społeczności skupionej wokół naszego gospodarstwa. Chcemy by członkowie naszego RWS-...

Serabio - sery żółte Nabiał

Nasze sery i masła ekologiczne produkowane są wyłącznie z certyfikowanego mleka ekologicznego, bez żadnych barwników, konserwantów, wzmacniaczy smaku i bez składników GMO.

Swoja Mąka Produkty sypkie

Od dziewięciu lat zajmujemy się sprzedażą mąk i produktów mącznych dobrej jakości. Wyszukujemy małych, nie przemysłowych producentów, przywozimy od nich towar, przepakowujemy i sprzedajemy. Zwracamy u...

Szczęśliwa Kurka Nabiał

Szczęśliwa Kurka powstała z rodzinnych tradycji. Wierzymy, że kurka powinna mieć zapewniony jak najbardziej naturalny byt – duży domek, przyjemny wybieg, warzywa, zielonkę i… swobodę.

Toczony z nerkowców Inne

Wege Siostry oferują wyjątkowe sery wegańskie z nerkowców dla każdego. To firma rodzinna, która powstała z pasji do gotowania. Nasze produkty są tworzone ręcznie z dbałością o najwyższą jakość.

Warzywniczek Warzywa i owoce

Gospodarstwo Warzywniczek jest rodzinnym przedsiębiorstwem prowadzonym przez rodzinę Odolskich. Gospodarstwo znajduje się w Opaczy Małej, miejscowości graniczącej z Ursusem, Raszynem i Pruszkowem ora...

Yush candles & more Inne

producent świec zapachowych z wosku sojowego

Admini

Ewelina Kabała

Ewa Woch-Dolewska

Kasia Kordiuk

Patrycja Ar